TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

DRAGONHAMMER, EUFORY, EAGLEHEART
Bratislava  Už prebehlo


Dátum: 28.10.2018 20:00

Miesto: Randal Club Bratislava

Účinkujúci: DragonHammerEuforyEagleheart

Kontakty  www.randalclub.eu


Popis:

DRAGONHAMMER – Progressive / Power Metal Band z Talianska, ktorý je na scéne už od 1999. Po niekoľkých výmenách na rôznych postoch v kapele sa situácia zastabilizovala až v roku 2012 a odvtedy kapela úspešne koncertuje po celej Európe. Na konte má doteraz 4 albumy. Ten posledný album “Obscurity “ je z r. 2017 a DragonHammer ho predstaví na svojom októbrovom turné - keď navštívi klubovú scénu na Slovensku a v Čechách.

EAGLEHEART - Predná česká powermetalová formácia vydala v minulom roku svoj doposiaľ najlepší album "Reverse", ktorá mala úspech u nás i v zahraničí. A čitatelia časopisu Spark ju dokonca v nedávnej ankete označili za najlepší český metalový album roku 2017! Kapela je založená na spojení podmanivej melodiky, energie a rýchlosti v kombinácii s tromi unikátnymi spevmi.

EUFORY - Power / Heavy metalová kapela zo Slovenska vydala svoje debutové album “Flying Island Eufory” v roku 2015. S novým albumom “Higher and Higher” z r. 2018 sa zaradila medzi najlepšie vo svojom žánri. Eufory skúma hudobné a lyrické konvenčné metalové motívy, robustné gitarové riffy siahajúce do progressu, zdvojovanie sól a ich výmenu a spolu s vokálmi sa triafajú rovno do metalového srdca publika. Mladá kapela okolo dievčaťa bubeníčky Mimi je energická, hravá, melodická - príďte a zažite ich!

zdieľajte
Twitter Facebook