TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

DFN 8 - BOJ O TRÓN  V predaji


Dátum: 22. 10. 2022 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Tipsport Aréna Banská Bystrica

Kontakty  www.dfnuniverse.com  Facebook DFN  Instagram DFN


DFN 8 s tisícami fanúšikov ovládne Tipsport Arénu!

Historicky prvý turnaj DFN v Banskej Bystrici na novo zrekonštruovanom hokejovom štadióne! Nezabudnuteľná atmosféra plná emócií, elektrizujúca svetelná show a tisícový dav fanúšikov. 

Hlavným zápasom DFN 8 bude titulový súboj Tutura vs. Fernández. Na DFN neporazený Tutura je mnohými odborníkmi považovaný za nástupcu Vladimíra Moravčíka. Vo svojom prvom zápase na DFN porazil Kňažeka, následne v epickom súboji mnohými považovanom za najtvrdší domáci zápas porazil európskeho šampióna WMC Talafousa, keď na konci 1. kola prežil tažký knock down. Následne na DFN 7 expresne ukončil Vokouna učebnicovým high kickom, ktorý mu zaručil súboj o titul šampióna. V ceste za vytúženým titulom mu však bude stáť barcelonský toreádor Alex Fernández, ktorý taktiež porazil Talafousa a naposledy v hlavnom zápase večera v anglickom Newcastle porazil domáceho šampióna. Titul šampióna môže získať len jeden z nich. Nástupca Moravčíka Tutura, alebo temperamentný toreádor Fernández?

Historicky prvý šampión DFN, neporazený “BAD BOY” a showman Radek Roušal tentokrát nastúpi proti súperovi, ktorý má na konte 6 násobne viac zápasov.

Hubert Rutkowski v 5 kolovom titulovom zápase na DFN 7 s Roušalom bol v očiach veľkého počtu fanúšikov víťazom a netúži po ničom inom ako prebojovať sa k odvete. V ceste za odvetou mu však stojí súper, ktorý má za sebou armádu fanúšikov a vo svojej premiére na DFN sa predviedol jednoznačným víťazstvom.

Boj o prežitie zažije Josef Talafous, ktorého kvality presahujú domácu scénu, ale zakaždým mu chýbal povestný kúsok štastia. Pepa predvádza fantastické divácky atraktívne zápasy.

Vlado Lengál, excelentný sriker porazil na DFN 6 obávaného Meszároša,za čo si vyslúži výkon večera, následne exceloval v O2 Aréne kde v organizácii Oktagon predčasne porazil favorizovaného súpera. Lengál sa tentokrát na DFN ukáže pod pravidlami MMA.

Na DFN 8 v Banskej Bystrici sa predstaví aj miláčik domáceho publika, majsterka sveta v MMA strikingu z holandského Amsterdamu - Veronika Smolková.

Dlhoročná domáca hviezda Richard Apache Dobrotka a jeho premiéra v MMA!

Z neďalekého Martina pripravuje inváziu do Banskej Bystrice aj klub Colosseum MMA Martin, ktorý so svojimi 4 bojovníkmi plánuje ovládnuť domáci štadión.

Skvelé, mladé talenty domáceho Dracula Gymu Radomír Chovan a Roland Tóth, dlhoročný, úspešný reprezentant SR v jude Ján Lupták, detviansky avanger Roman Sekereš a mladík menom Sebastián Horváth to je 100 % adrenalínu a skvelých súbojov.


Dostupné vstupenky      200.0 EUR        150.0 EUR        100.0 EUR        80.0 EUR        60.0 EUR        40.0 EUR        30.0 EUR        25.0 EUR        15.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Regular
Dospelý Osoba od 16 rokov.