Hľadať akcie

DFN 8 - BOJ O TRÓN  Už prebehlo


Dátum: 22. 10. 2022 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Tipsport Aréna Banská Bystrica

Kontakty  www.dfnuniverse.com  Facebook DFN  Instagram DFN


DFN 8 s tisícami fanúšikov ovládne Tipsport Arénu!

Historicky prvý turnaj DFN v Banskej Bystrici na novo zrekonštruovanom hokejovom štadióne! Nezabudnuteľná atmosféra plná emócií, elektrizujúca svetelná show a tisícový dav fanúšikov. 

Hlavným zápasom DFN 8 bude titulový súboj Tutura vs. Fernández. Na DFN neporazený Tutura je mnohými odborníkmi považovaný za nástupcu Vladimíra Moravčíka. Vo svojom prvom zápase na DFN porazil Kňažeka, následne v epickom súboji mnohými považovanom za najtvrdší domáci zápas porazil európskeho šampióna WMC Talafousa, keď na konci 1. kola prežil tažký knock down. Následne na DFN 7 expresne ukončil Vokouna učebnicovým high kickom, ktorý mu zaručil súboj o titul šampióna. V ceste za vytúženým titulom mu však bude stáť barcelonský toreádor Alex Fernández, ktorý taktiež porazil Talafousa a naposledy v hlavnom zápase večera v anglickom Newcastle porazil domáceho šampióna. Titul šampióna môže získať len jeden z nich. Nástupca Moravčíka Tutura, alebo temperamentný toreádor Fernández?

Historicky prvý šampión DFN, neporazený “BAD BOY” a showman Radek Roušal tentokrát nastúpi proti súperovi, ktorý má na konte 6 násobne viac zápasov.

Hubert Rutkowski v 5 kolovom titulovom zápase na DFN 7 s Roušalom bol v očiach veľkého počtu fanúšikov víťazom a netúži po ničom inom ako prebojovať sa k odvete. V ceste za odvetou mu však stojí súper, ktorý má za sebou armádu fanúšikov a vo svojej premiére na DFN sa predviedol jednoznačným víťazstvom.

Boj o prežitie zažije Josef Talafous, ktorého kvality presahujú domácu scénu, ale zakaždým mu chýbal povestný kúsok štastia. Pepa predvádza fantastické divácky atraktívne zápasy.

Vlado Lengál, excelentný sriker porazil na DFN 6 obávaného Meszároša,za čo si vyslúži výkon večera, následne exceloval v O2 Aréne kde v organizácii Oktagon predčasne porazil favorizovaného súpera. Lengál sa tentokrát na DFN ukáže pod pravidlami MMA.

Na DFN 8 v Banskej Bystrici sa predstaví aj miláčik domáceho publika, majsterka sveta v MMA strikingu z holandského Amsterdamu - Veronika Smolková.

Dlhoročná domáca hviezda Richard Apache Dobrotka a jeho premiéra v MMA!

Z neďalekého Martina pripravuje inváziu do Banskej Bystrice aj klub Colosseum MMA Martin, ktorý so svojimi 4 bojovníkmi plánuje ovládnuť domáci štadión.

Skvelé, mladé talenty domáceho Dracula Gymu Radomír Chovan a Roland Tóth, dlhoročný, úspešný reprezentant SR v jude Ján Lupták, detviansky avanger Roman Sekereš a mladík menom Sebastián Horváth to je 100 % adrenalínu a skvelých súbojov.