Hľadať akcie

Cool Tour Marketing  Už prebehlo


Začiatok: 16.05.2024 17:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Barmuseum Martin

Kontakty  www.barmuseum.eu  Facebook  Instagram


Realizujete kultúrne, spoločenské či rôzne komunitné podujatia? Pracujte efektívne a ušetrite finančné zdroje vďaka kvalitnej príprave vo vašej neziskovej organizácii, občianskom združení či kultúrnej inštitúcii. Aplikujte získané poznatky a zvýšte atraktivitu svojich aktivít a podujatí.

Pre koho je workshop určený?

Ak pripravujete vo svojej organizácii marketingovú komunikáciu a propagáciu k podujatiam či rôznym aktivitám pre verejnosť, tento workshop je určený práve pre vás.Čo všetko sa dozviete? Počas dvoch hodín obsiahneme metódy prípravy marketingovej komunikácie a plánu na propagáciu aktivít a podujatí v médiách, na sociálnych sieťach či na vlastnej webovej stránke. Priblížime si rôzne online nástroje, reklamné formáty aj príklady dobrej praxe. Naučíme sa nastavovať sponzorované posty na Facebooku a Instagrame.

Workshopom vás prevedie Matej Bórik z občianskeho združenia METRO, ktoré manažuje projekty pre neziskový ale aj komerčný sektor a stojí za organizáciou mnohých podujatí či rôznych fundraisingových projektov od roku 2013.

Absolventi získajú okrem cenných skúseností aj certifikát, možnosť networkingu či participácie na nových výzvach a projektoch.

Posledný zo série štyroch workshopov pod názvom „Marketingová komunikácia a propagácia podujatí“ je realizovaný s finančnou podporou Oblastnej organizácie cestovného ruchu Turiec, s ktorou METRO, o. z. spolupracuje v rámci aktivít v kultúre aj cestovnom ruchu.