TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CIBULA FEST 2022  V predaji


Dátum: 22. - 23. 07. 2022 Pridať do Google kalendára

Miesto: Pri letisku Holíč

Účinkujúci: Čechomor, Mirai, Vašo Patejdl, DESmod, Polemic

Kontakty  www.cibulafest.eu  Facebook  FB udalosť


CIBULA FEST je stabilný multižánrový „Open Air“ festival, ktorý vznikol v roku 2009 a každým rokom sa teší na svojich verných i nových fanúšikov.

V roku 2022 bude hostiť popredné špičky československej hudobnej a pôjde konceptom česko-slovenský festival, ktorý je jeho vlastný. Podujatie sa ako každoročne uskutoční pri letisku Holíč na hraničnom pomedzí. „Česká a Slovenská hudobná scéna ponúka obrovské množstvo kvalitných interpretov a my sme sa rozhodli vsadiť práve na túto kartu, ktorá sa nám osvedčila. Headlinermi tohto ročníka budú interpreti ako Čechomor, Desmod, Mirai, Polemic, Fleret, Slniečko, nebude chýbať ani hudobná legenda Vašo Patejdl a pribudnú k nim čoskoro ďalšie skvelé mená.

POZOR: Len do konca januára je dostupný limitovaný počet permanentiek za zvýhodnenú cenu.


Dostupné vstupenky

PERMANENTKA OPRÁVŇUJE K VSTUPU NA CELÝ FESTIVAL

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý

  • Vstupenky zakúpené na ročník 2020 zostávajú v platnosti na celý festival 2022
  • Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma (v prípade vyžiadania je treba predložiť doklad o veku dieťaťa)
  • Pre deti od 10 do 14 rokov platí 50% zľava na mieste z aktuálnej ceny na mieste (v prípade vyžiadania je treba predložiť doklad o veku dieťaťa)
  • ZŤP zľavy sa neuplatňujú
  • ZŤP S vozíčkar:

Zľava na mieste 50% z aktuálnej ceny na mieste (v predpredaji sa nedá zakúpiť). Sprievodca vozíčkara má nárok na zľavu 50% z aktuálnej ceny na mieste (v predpredaji sa nedá zakúpiť)

Vstup do areálu festivalu je povolený iba s platným preukazom ZŤP-S, v ktorom sa definuje, že osoba potrebuje mať so sebou sprievodcu. Vstup je povolený len v sprievode uvedenej osoby, samostatný vstup pre sprievodcov nie je možný.