Hľadať akcie

CIBULA FEST 2018  Už prebehlo

CIBULA FEST 2018

Dátum: 19. - 21.07.2018 Pridať do Google kalendára

Miesto: Pri letisku Holíč

Účinkujúci: Alphaville, No Name, Kollárovci, Jelen, Horkýže Slíže, Škwor, Gladiátor, Žlutý pes, Doga, Zoči Voči, Medial Banana, Helenine oči, Hoten Toten, Kali, Nerieš, Majself, Deadly Hunta, Jayharno, Rida Radar, King Shaolin

Kontakty  Facebook  www.cibulafest.eu


Festival CIBULA FEST vstupuje týmto rokom do jubilejného 10. ročníku.

Tento festival je právom zaradený do TOP festivalov, ktorý pravidelne navštevuje takmer 30.000 návštevníkov počas troch dní.

Najväčší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest 2018 už v júli otvorí brány na svojom jubilejnom 10. ročníku. Už tradičným miestom pre Cibula Fest je pohraničné pásmo na letisku v Holíči od štvrtka 19. 7. až do nedele 22. 7. 2018.

Ako každý rok, aj teraz sa majú návštevníci na čo tešiť. Festivalové menu je zostavené z veľkých mien slovenskej a českej hudobnej scény, doplnené o zahraničnú hviezdu. Chýbať nebude ani tradičná COOL Aréna s hip hopovými či reggae interpretmi. „Chceme, aby bol jubilejný ročník výnimočný. Nebudú chýbať mnohé špičkové kapely, ktoré už na Cibula Feste vystupovali, ale aj zahraniční interpreti. Bude to taký Créme de la Créme všetkých doterajších ročníkov,“.

Na hlavnom pódiu si na svoje prídu fanúšikovia kapiel Žlutý pes s Ondřejom Hejmom, Jelen, Gladiator, Kollárovci, Hrdza, No Name, Škwor, či Horkýže Slíže a desiatok ďalších.

Naše heslo je Buď a ty „Forever Young“,. Toto heslo možete naživo počuť od legendárnej kapely Alphaville, ktorá bude hosťom jubilejního ročníka a vystúpi druhý deň festivalu v piatok.

COOL Aréna bude zase patriť tri dni mladšiemu publiku. V prvý deň štvrtok to bude electro produkcia na čele setového mena Plastik Funk zo Španielska čo je hudobné duo zložené z Rafael Ximenez-Carrillo a Mikio Gruschinske, ktorí sa spojili s Tujamom a Sneakboom za ich singel " Dr. Who! ", ktorý získal 21 priečku na Britskom Singles Charte. Druhý deň piatok bude patriť reggae kapelám ako napríklad Jayharno (Jamajka), Medial banana či Deadly Hunta (Veľká Británia). Ďalší deň zase hip hopovým hviezdam ako Kali, Nerieš, Majself a ďalším deviatim interpretom. „Každý, kto pravidelne chodí na Cibula Fest vie, že si tu vždy nájde to svoje."

Viac info na www.cibulafest.sk

Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale osvedčenou značkou a vždy je plná na prasknutie.

Prvým dňom festivalu v tejto aréne bude pokračovanie projektu Onion Magic Story s programom elektronickej hudby s DJs.

Druhý deň bude patriť Hip - Hopu a tretí deň v Cool Aréne obsadí žáner Reggae. V rámci každého žánru vystúpia popredný SK/CZ účinkujúci. Festival je doplnený ďalšími stage rôznych žánrov, nechýbajú adrenalínové športy, atrakcie a veľa ďalších doprovodných programov pre malých i veľkých.

Aktuálna cena trojdennej vstupenky je 29 eur. CENA VSTUPENKY SA BUDE NAVYŠOVAŤ!

JEDNODŇOVÉ VSTUPENKY SA V PREDPREDAJI PREDÁVAŤ NEBUDÚ!

Na mieste je možné si zakúpiť jednodňovú vstupenku za 20 EUR.

Deti do 10 rokov vrátane v doprovode dospelej osoby majú vstup ZDARMA (v prípade vyžiadania je treba predložiť doklad o veku dieťaťa – zdravotný preukaz).

Pre ZŤP S a vozíčkarov platí zľava zo vstupenky na mieste, to isté sa vzťahuje aj na doprovod v počte jedna osoba - (v predpredaji sa tieto vstupenky zakúpiť nedajú, len na mieste)!

VIP PASS (trojdenný) obsahuje:

  • Parkovanie u VIP brány zdarma.
  • Vstup bez čakania cez VIP bránu.
  • Splachovacie NONSTOP udržiavané WC.
  • Pohyb vo VIP zóne s prechodom do areálu vedľa hlavného stage.
  • Vo VIP stane budú alkoholické nápoje, nealko nápoje/pivo/kofola/káva/
  • Všetky alkoholické a nealkoholické nápoje budú spoplatnené za výhodnejšie ceny ako v areáli festivalu v pohodlí a bez čakania v radách.
  • Občerstvenie formou bufetových stolov dva krát denne ZDARMA.

 Žiadame držiteľov VIP vstupeniek o nahlásenie min. 10 dní pred festivalom na info@cibulafest.sk

 

STANOVÝ TÁBOR:

Balíček DUO 2 osoby + 1 stan + 1 auto                       16 EUR
Balíček TRIO 3 osoby + 1 stan + 1 auto                       20 EUR
Balíček QUATRO 4 osoby + 1 stan + 1 auto                       25 EUR

Všetky osoby musia prísť spolu.