TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Chiki Liki Tu-a v Art Cafe Zmena termínu


termín v riešení Pridať do Google kalendára

Miesto: Art Cafe Banská Štiavnica

Účinkujúci: Chiki liki tu-a

Kontakty  Facebook Art Cafe  www.artcafe.sk  FB udalosť


Bohužiaľ z technických dôvodov na strane kapely musí organizátor koncert presunúť na iný termín. Akonáhle budeme mať potvrdený nový termín, budeme vás informovať. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Ak vám táto možnosť nevyhovuje, prosíme, kontaktujte nás na info@ticketlive.sk

Kapela pochádzajúca z Prešova sa necháva inšpirovať veľkým množstvom hudobných štýlov, texty vynikajú svojskou nonsensovou poetikou, ktorá je inšpirovaná prostredím mesta Prešov a jeho okolia. Skupina intenzívne koncertuje na Slovensku a v zahraničí, čím získala prvenstvo ako najčastejšie hrajúca slovenská skupina v zahraničí. Kapela je známa množstvom vedľajších koncertných projektov, v ktorých paroduje rozličné hudobné štýly, v rámci pôvodnej skupiny potom osobnosti česko-slovenskej popkultúry.

Pozornosť médií a širšej verejnosti na seba pritiahla hlavne úspešným recesistickým hitom „Láska moja de si“ z repertoáru svojho projektu Hudci prérie. Skupina si pripisuje autorstvo aj vo vytvorení špeciálnej terminológie (akrobatický rock´n´roll), pričom členovia sa podieľajú aj na kultúrnom živote Prešova. Napriek svojmu nemainstreamovému zameraniu boli Chiki Liki Tu-a trikrát nominovaní na cenu Aurela, pričom ocenení boli hudobnou televíziou MusicBox ako 2. najhranejšia slovenská kapela roka a Zlatým gunárom od Akadémie Humoru Slovenska.