TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Bolo nás jedenásť
LASICA, SATINSKÝ, FILIP  Už prebehlo

Bolo nás jedenásť <br> LASICA, SATINSKÝ, FILIP

Dátum: 08.11.2018 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Dom kultúry ŽSR Zvolen

Kontakty  www.vadfestival.sk  Facebook


Popis:

Legendárny album trojice Lasica – Satinský – Filip zažil veľkolepú reinkarnáciu predvlani na festivale Pohoda. Spolu s Milanom Lasicom vystúpila celá plejáda skvelých hudobníkov, aby spoločne vzdali hold jednému z najzásadnejších albumov novodobej histórie. Koncert mal obrovský úspech a mimoriadne pozitívny ohlas.
 
Prakticky celá koncertná verzia sa nasťahuje na festival Víkend atraktívneho divadla do Domu kultúry ŽSR vo Zvolene a celkom zblízka v komornom prostredí predstaví piesne z albmu „Bolo nás jedenásť“. Na scéne sa postupne predstaví šestnásť špičkových hudobníkov. Štafetu po Jarovi Filipovi prevzala jeho dcéra Dorota Nvotová, virtuózny Jiří Stivín si zopakuje svoje party, ktoré nahral na pôvodný album, rytmiku má v rukách Martina Valihora a Marek Minárik (exLucie), gitaru Dano Salontay (Longital), cimbal Andrej Jarolím. Skupina je rozšírená o sláčikové kvarteto a spevácke party si podelili Braňo Jobus, Martin Višňovský (Chiki liki tu-a), Juraj Podmanický (Billy Barman), Tomáš Šedivý „Lasky“ (Para) a Michal Kaščák, ktorý to všetko vymyslel.
 
Každá z piesní má svoj príbeh, aký - to povie Milan Lasica a pochopiteľne bude aj spievať.
 
Prvých 100ks vstupeniek v cene 17€, ostatné vstupenky budú v cene 19€. Na predstavenie je platná aj festivalová permanentka v cene 49€, alebo celodenná permanentka na štvrtok v cene 22€.