Hľadať akcie

BOHo party  V predaji


Začiatok: 22.06.2024 10:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: La Maricia beach bar, jazero Veľké Košariská


V každom z nás drieme príbeh plný tajomstiev a túžob, ktoré napĺňajú naše srdcia a formujú našu esenciu. Dovoľ mi otvoriť ďalšiu stránku z príbehu, ktorý je oslavou života, krásy, hudby a prebúdzania – z príbehu, ktorý začal v roku 2023 na brehu jazera Košariská, len kúsok od Bratislavy. V podniku La Maricia, sa zrodila BOHo party, kde každý môže slobodne žiť a prejaviť seba. Tu sa stretávajú všetky krásne duše na jedinečnej oslave života!

BOHo party nie je len udalosť; je to výbuch tých najsilnejších emócií, záplava energie a predovšetkým, oslava slobody, ktorá nás všetkých prebúdza k životu plnému intenzity a neviazanej radosti. V srdci prírody otvárame priestor, kde sa každý môže stretnúť s najdivokejšou časťou seba. Je to miesto, kde sa krása, hudba, energia, vedomý život, prítomnosť a tanec spájajú v dokonalej harmónii, vytvárajúc zážitok, ktorý napĺňa srdce a prenáša nás za hranice každodennosti.

BOHo párty, bude aj tento krát plná živelnej hudby, ktorá rezonuje s tvojím vnútorným ja, DJov a umelcov a sprievodcov pripravených rozpáliť plamienok vášne a divokosti vo vnútri každého z nás. Nechaj sa uniesť zvukmi, ktoré ti dovolia pocítiť súlad s univerzom, elementami a prebuď tvoje sny a túžby a zaži no alco party plnú nezabudnuteľných emócií.

Príď a zaži párty, ako žiadnu inú, plnú lásky, svetla a predovšetkým, divokej nezadržateľnej energie, ktorá ťa zmení navždy!

Centrom tejto oslavy je kakaová ceremónia – nástroj tvojho oslobodenia. Táto staroveká medicína, darovaná Maymi a Aztékmi, je tu, aby otvorila tvoje srdce a pripojila ťa k vibráciám vesmíru, spojila ťa so sebou a otvorila tvoje srdce dokorán. S každým dúškom tohto magického nápoja pocítiš, ako sa tvoja energia zvyšuje, ako tvoje vnútro sa napĺňa svetlom a ako tvoja duša sa otvára tancu slobody, tancu tvojho najvyššieho JA!

Tu sa spája krása s divokosťou a pokoj s vášňou. Toto je pozvánka vstúpiť do sveta, kde môžeš byť úplne sám/sama sebou, bez obmedzení, bez zábran.

Boho party je nezabudnuteľný zážitok! Tento krát spoločne privítame medzi nami Brunu Bortolato, DJ-ku z Guatemaly! Bruna do svojich setov vnáša skutočnú hĺbku a aj ty možeš pocítiť ten presah na vlastnej koži. Jej pohybová meditácia spája zvuky z celého sveta, aby nás priviedla do hypnotického tranzu. Počas dňa si vychutnáme breathwork s facilitátorkou Mili Heldovej, ktorá nás cez vlastný dych napojí na seba, sound healing s majsterkou zvuku Akiou, ktorá nás vyladí kryštálovými nástrojmi, koncert Natálie Klemanovej a Michala Kulicha pri ktorom určite nezostaneš sedieť a DJ set od DNA MUSIC, ktorým uzavrieme tento extatický deň! Na BOHo party nájdeme spoločne cestu do našich sŕdc, pretože každý z nás je esenciou, odtlačkom Boha.

Teším sa na teba!

Stanka - Ateliér Láskavo


Dostupné vstupenky

BOHo party Oprávňuje k vstupu na BOHo party.

1   Regular: [1. vlna]

Regular

  • 1. vlna - 60 EUR len do 31.5.2024
  • 2. vlna - 70 EUR od 1.6.2024
  • Deti do 15 rokov vstup s rodičom zdarma