Hľadať akcie

One Day Jazz Festival l Brazilian Jazz with BARTUS UNIT & MARTIN VALIHORA TRIO  V predaji


Začiatok: 18.07.2024 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Music gallery in Rudavsky´s magic garden

Kontakty  www.onedayjazz.sk  Facebook  Instagram  www.magicgardengallery.com


V Rudavskys Magic Garden sa chystá brazilská jazzová noc! V rámci One Day Jazz Festivalu vystúpi skupina BARTUS UNIT. Spoja sa v tento večer svety brazílskeho jazzu s umením kúzelného prostredia Magic Garden. Môžete sa tešiť! (Aj na veľký parket, na ktorom si budete môcť zatancovať.)

Bartus Unit vznikla z vnútornej iniciatívy rodiny Bartušovcov - aby prezentovali a realizovali svoje vlastné hudobné nápady. Kompozícia je výsledkom skúseností autorov v rôznych žánroch a druhoch hudby. Najmä klasickej hudby, etnickej hudby a world music. Jednotlivé skladby odrážajú najnovšie trendy v brazílskej hudbe. Moderná fúzia latinskej, klasickej a voľnej hudby v kombinácii s pevnou melódiou je výsledkom kompozície, pričom každý člen zoskupenia má priestor na vlastnú realizáciu vo forme improvizácie. V priestore sú rôzne farebné oblasti. Sú typické v hudobnom procese. Jednotlivé kompozície zachytávajú profesionálne skúsenosti autorov, ako aj ich silné emocionálne úseky života. V projekte BRAZIL JAZZ UNIT rodina Bartušovcov pozvala na spoluprácu úžasných brazílskych umelcov. Spoločne vytvárajú rôznorodú originálnu hudbu s príjemnými brazílskymi rytmami s letným nádychom, obohatenú o európske vplyvy a jazz.

Je to show kde ludi berie do tanca, - vynikajuci kompromis pre vsetkych. Strhujúca show plná temperamených tanečnych rytmov so zmesou jazzu a R&B doručila nezabudnutelný zážitok v podaní medzinárodnej zostavy pod vedenim Stefana Bartusa (Orava Jazz Fest)

  • Marco Antonio da Costa /guitar/composition/voice/ BRA
  • Lilli Mae /voice/ AT
  • Alan Bartus /keys/compositions/ SK / or Fagner Wesley BRA
  • Nikolaus Holler /alt sax/ BRA
  • Mark Osterer /trumpet/ USA
  • Nelson Wiliams Herrera /percusion/ CUBA
  • Stefan Bartus /bass,leader,compositions/ SK
  • Harald Tanschek /drums/ AT

Počas večera sa môžete tešiť aj na vystúpenie MARTIN VALIHORA TRIO.


Dostupné vstupenky

Voľné sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý