TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

APOKALYPSA To the Moon and back 2020  V predaji


Dátum: 27. 11. 2020 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Bobycentrum Brno

Účinkujúci: Dave Clarke, I Hate Models, The Advent Live, Thomas Schumacher, Nastia, Broken Robot, Misa Salacova, Nancy, Boris S. & Arkus P., Pet Duo, Mario Ranieri, EL Figo, Jason Little, Luckes, B.unq, Joris Delacroix, Chris Sadler, Orbith, Deep Deer, Dominik Gehringer

Kontakty  Facebook  www.iime.co.uk  Instagram  FB Event


Popis:

Apokalypsa To The Moon and Back oficiálne predstavuje kompletné obsadenie!

Na 27.11.2020 je pripravená ďalšia edícia legendárneho indoor festivalu, ktorý minulý rok oslávil jubilejných 20 rokov, tradične na 3. pódiách v štýloch techno (hlavná stage), hardtechno (druhá stage) a intímnejšia klubová tech-house -  tretia stage!

Mená zahraničných interpretov boli uverejňované priebežne – teda, ako je zvykom a obľubou. Hlavné pódium hostí umelca známeho ako matadora a “diablovho” advokáta Davea Clarka, ďalej portugalské ojedinelé “liveko” ktorým je The Advent, ukrajinskú divu a “pařmenku” Nastiu, legendárneho producenta, vydávajúceho na labele Drumcode, Thomasa Schumachera a objav celosvetovej scény, o ktorého je taký záujem, že ho považujeme za „eso v rukáve“ I Hate Models! Týchto interpretov doplní dlhoročná rezidentka Apokalypsy Misa Salacova, ktorá ako jedna z mála z Českej republiky vystupovala na akciách ako sú Awakenings, Mayday či Gazometer a absolvovala turné s Djom Rushom po Nemecku, Portugalsku či Španielsku - teda emotívny návrat na vlastnej akcii bude určitým uzavretím kruhu a dúfame, že si Misu užijete. Druhým zástupcom českých farieb je pre nás veľkým príbehom. Je im historicky jeden z najmladších vystupujúcich na hlavnom pódiu Apokalypsy, ktorý od nás v tej dobe dostal veľkú podporu a dnes už vieme, že ju využil. Jeho kariéra pod pseudonymom GoLpe vám určite neunikla, ničmenej jeho ďalšie alter-ego Broken Robot, teda techno projekt, do ktorého dáva energiu a skúsenosti z rýchlejšieho štýlu, nás za posledné roky veľmi zaujal a tak vám ho naservírujeme priamo na hlavnom pódiu, pretože história sa opakuje. Novinkou na hlavnom pódiu, u ktorej sme si istí, že zo seba vydá maximum a naštartuje celú stage a profesionálnu kariéru, bude Djka Nancy, ktorú by sme mali všetci podporiť, pretože Apokalypsa rada “rodí” nové talenty, pokiaľ majú talent - a ten je tu nepochybný. Pardoxom určitě je, že vystupuje viac v nemeckých kluboch, ako v Českej republike – a to by sme mali napraviť.

Hlavné pódium samozrejme bude obsahovať multimediálnu show, teda performance, uvítacie intrá, ledkové pohyblivé moduly, lasery a celkovo tématickú stage, ktorá zase túto akciu posunie na ďalšiu úroveň. Táto edícia bude mať tiež nový produkčný team, ktorý vnáša do organizácie ďalšie poznatky, skúsenosti a viac chce načúvať vašim názorom a pripomienkám - teda viac „user friendly“, ako by sa dalo označiť.

Druhé hardtechno pódium uvíta hosťov, ktorých ste si z väčšej časti vybrali sami. Pretože hardtechno komunitu vnímame za veľmi zásadnú pre značku Apokalypsa, rozhodli sme sa, že táto stage bude najnákladnejšia v histórii tejto akcie. Dali sme dokopy legendárny hardtechno projekt, ktorý dokonca skôr vystupoval na hlavnom pódiu a nebolo ľahké ich přinútiť k spoločnému vystúpeniu - Boris S & Arkus P. prídu rozsekať druhú stage, v našich anketách ste jednoznačne zvolili brazilský pár, s ktorým máme priateľské vzťahy a ktorí k Apokalypse historicky patria, a to Anna & David alias Pet Duo, od blízkych susedov príde za vami jednoznačne zvolený “miláčik” Mario Ranieri, ktorý v týchto dňoch vydal absolutne vydarený remix skladby Ice MC - Think about the way, ktorý nás veľmi nakopnul! Do radov nováčikov tohto pódia sme sa museli vydať až do Portugalska, kde absolútnym tahúňom štýlu hardtechna je excentrický “drtič” El’Figo, a protože z Apokalypsy sa má odchádzať naozaj za hranicami svojich síl, vezieme vám tiež hard-teroristu a človeka, ktorý “vypráši” reproduktory pekne nemeckým štýlom - Jason Little! Celé zahraničné obsadenie doplní prvá česká dáma hardtechna, v súčasnej dobe žijúca v Španielsku B.Unq!, producentskú hardtechno elitu bude hájiť v Holandsku žijúci Slovák Luckes.

Tretie pódium je takou alternatívou pre všetkých, ktorí chcú ísť na akciu s davovou a halovou atmosférou, avšak milujú tiež klubové prostredie a intímnejšiu scénu. Preto je tiež tretia stage, ktorej poslednou dobou venujeme viac pozornosti, prezože každý z nás si potrebuje na tomto 12 hodinovom maratóne “oddýchnuť”, dať si drink a kľudne si pokecať pri príjemných beatoch.

Už dlho sledujeme následovníka “Woraklsovho trónu”, ktorý vystúpi v “supersete”, teda LIVE v kombinácii s djingom, zo stáje Hungry music, francúzsky talent, ktorý má našlápnuté na celosvetové pódiá - jeho štýl nás zkrátka baví a bude i vás - Joris Delacroixe v roli headlinera tretieho pódia bude určite stávka na istotu kvalitného tech-house clubbingu. Pretože chceme, aby i táto stage mala vývoj a kvalitné obsadenie, “najali” sme anglického veterána klubu Roxy a experta na kvalitnú “klubovú kalbu” Chrisa Sadlera, excelentné duo Deep Deer, dnes snáď môžete s kľudným svedomím označiť slovom legendárneho dja Orbitha, “vyskúšať” tiež chceme mladého lokálneho producenta, na ktorého sme zvedaví, ako sa adaptuje na klubové prostredie Apokalypsy, Dominika Gehringera, ktorý tiež uzaviera výčet mien ďalšieho, už takmer nedopočítateľného dielu Apokalypsy, ktorého súčasťou ste vy, kto určujete, kam sa budeme ďalej vyvíjať.

Ďakujeme moc za vašu neskutočnú podporu, vôľu a veríme, že to najhoršie, čo nás tento rok stretlo, bolo určite k niečomu, či už k zamysleniu, úcte, pokore, uvedomeniu si “späť” životných hodnôt a váženia si všetkého, čo sme brali ako samozrejmosť. 27.11.2020 prežijeme to, čo milujeme celým srdcom, a spoločne “odletíme” na mesiac a späť!

27. novembra sme späť!

LINE UP:

TECHNO MAIN STAGE 
DAVE CLARKE
I HATE MODELS
THE ADVENT Live
THOMAS SCHUMACHER
NASTIA 
Broken Robot
Misa Salacova
Nancy
 
HARDTECHNO STAGE 
BORIS S. & ARKUS P. 
PET DUO 
MARIO RANIERI 
EĽ FIGO 
JASON LITTLE 
Luckes
B.unq
 
CLUBBING STAGE 
JORIS DELACROIX 
Chris Sadler  
Orbith
Deep Deer 
Dominik Gehringer 


Dostupné vstupenky

Nečíslované státie Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: 24.0 EUR [Kategorie III.] [vypredané]
1   Regular: [Kategorie III.]

V.I.P. Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   V.I.P.: [Kategorie II.]

V.I.P. GOLD Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   V.I.P. GOLD: [Kategorie I.]

Regular
V.I.P.
V.I.P. GOLD

Výhody VIP

 • prístup na VIP balkóny + Lounge bar,
 • žiadne rady
 • miesto na sedenie
 • VIP vchod
 • VIP šatňa

Výhody VIP GOLD

 • môžete navštevovať priamo hlavnú stage a užívať si akciu za umelcami (štýl BOILER ROOM)
 • zdarma neobmedzená konzumácia ALKO / NEALKO nápojov
 • samostatný vchod z bočnej časti Bobycentra a bez čakania v rade
 • vlastná terasa (pravá galéria) s priamym výhľadom na hlavnú stage a s komfortným posedením
 • zdarma šatňa a opakované vyzdvihnutie odložených vecí
 • strážené a súkromné WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • možnosť navštevovať tiež VIP priestor (ľavá galéria), kde sú tieto výhody:
 • VIP servis v podobe vlastného baru vrátane fruits & party crackers
 • vlastná terasa s priamym výhľadom na hlavnú stage