TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

APOKALYPSA 20 YEARS: Brno  Už prebehlo

APOKALYPSA 20 YEARS: Brno

Dátum: 29.11.2019 19:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Bobycentrum Brno

Kontakty  Facebook  www.iime.co.uk  Událost FB


Popis:

Je to neskutočné, Apokalypsa je tu už 20 rokov a v magický dátum 29. 11. 2019 to spoločne oslávime! A kde inde, ako v brnenskom Bobycentre, ktoré sa pojí so začiatkami tohto eventu.

Tak, ako si Apokalypsa prešla za 20 rokov vývojom, samotné miesto v brnenských Lužánkach dostalo veľkých vylepšení a zmien. 20 rokov sme tu s vami, a to len vďaka vám, vášmu záujmu a len vďaka vám sme jediný pravidelný indoor festival svojho druhu v Česku i na Slovensku. Apokalypsa je vždy oslava všetkých, ktorí na tejto legendárnej akcii zažili svoju mladosť, stretli tu svoje prvé známosti, lásky a priateľov, ale tiež tých, ktorí na tomto evente prvý raz poznali kúzlo a silu techno hudby v rôznych podobách a farbách.

 Výhody VIP (Tento druh vstupeniek je VYPREDANÝ)

 • VIP servis v podobe vlastného baru vr. fruits & party crackers
 • vlastná terasa (ľavá galéria) s priamym výhľadom na hlavnú stage
 • strážené a súkromné WC
 • vlastný koridor pri vstupe do Bobycentra

Výhody GOLD

 • môžete navštevovať priamo hlavnú stage a užívať si akciu za chrbtom svetových Djs (štýl BOILER ROOM)
 • zdarma neobmedzená konzumácia ALKO / NEALKO nápojov
 • samostatný vchod z bočnej časti Bobycentra a bez front
 • vlastná terasa (pravá galéria) s priamym výhľadom na hlavnú stage a s komfortným posedením
 • zdarma šatňa a opakované vyzdvihovanie odložených vecí
 • strážené a súkromné WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • možnosť navštevovať tiež VIP priestor (ľavá galéria), kde sú tieto výhody:
                           - VIP servis v podobe vlastného baru vr. fruits & party crackers
                           - vlastná terasa s priamym výhľadom na hlavnú stage

Hlavnú stage tento rok ovládnu hviezdy prvej veľkosti, všetkým známa nemecká techno kráľovná a legenda Monika Kruse, aktuálne jeden z najviac vyťažených djs planety a patriaci do TOP 10 najvyhľadávanejších postáv techno-music posledných rokov - RØDHÅD, producent skrývajúci sa za rúškom anonymity, ktorý si vďaka svojmu nekompromisnému a údernému technu vybudoval obriu fanúšikovskú základňu - SNTS, americká legenda, veľký pán s veľkým srdcom, DJ RUSH, taliansky zástupca labelu Drumcode Luigi Madonna, z domácich sa po dlhých 15 rokoch na main stagei postavia dámy Ladida a Lucca, svoju premiéru si tu strihne najmladší producent tohto dielu, ktorý svojou tvorbou doslova šokuje online obchody s elektronickou hudbou, Dominik Gehringer, ktorý tu odohrá svoj prvý live set.

Zástupy gratulantov z radov DJs bude tiež ponúkať druhá hardtechno stage, na ktorej premiérovo vystúpi The Agents of Change, teda manželský pár Pet Duo vo versus sete s nemeckým killmasterom O.B.I.m. Čo by to bolo za oslavu, pokiaľ by nedorazila prvá dáma hardtechna, známa brazílska kráska Fernanda Martins, rakúske farby bude hájiť obľúbený Mario Ranieri, svoju premiéru odohrá jeden z najrespektovanejších Djs hard-techno scény, posúvajúci vždy svoje hranice za limit, Mike Drama. Domácu scénu zastúpi váš veľký obľúbenec zo stáje Cubbo bookings, Golpe, nováčkom druhého pódia sa stane slovenský talent Matthew.

Na tretiu Allergen stage sme vám nadelili naozajstnú lahôdku pre “klubovku” roku. Prvý raz v histórii sa v Brne ukáže nemecké duo Tube & Berger, títo dvaja pánovia prezentujú vlastné pojatie deep & house soundu, ktorým otriasli prakticky celým svetom. Teraz ich môžeme považovať za jedných z najväčších house producentov a remixérov vôbec, vydávajú ako na svetoznámych labeloch, tak i na svojom vydavateľstve Kittball Records. Ich najväčším hitom dodnes zostáva "Imprint Of Pleasure", ktorý má momentálne na youtube.com 37 miliónov zhliadnutí. Pod hlavičkou klubovej značky Allergen sa k nám priletí z Ibizy pozrieť duo, ktoré baví poslucháčov rádia Ibiza Global Radio a Mambo Radio, vydávajúce pod labelom Under No Illusion, NUFF & Lekno. Títo dvaja pánovia sa ďalej na tejto stagei podieľajú a so sebou privezú sound Allergen, teda mená ako Backnoise4 Row a Bravas, ktoré vám ešte pred akciou predstavíme.

“Ďakujeme všetkým, ktorí nám umožnili túto akciu organizovať 20 rokov, a myslíme, že tieto významné guľatiny by mali osláviť všetci, ktorí na Apokalypsu chodili v začiatkoch, tí, ktorí na Apokalypsu chodia pravidelne, tak i noví ľudia, ktorým túto akciu môžete ukázať v tej najlepšej kondícii a v špeciálnom vydaní, na ktorom plánujeme niekoľko technologických noviniek a viac než jedno prekvapenie.” dodáva promotér tejto akcie Dalin Vajčner.

Predpredaj pre Česko a Slovensko zaisťuje výhradne predpredajná sieť ticketlive.sk.

Main stage: MONIKA KRUSE, DJ RUSH, RØDHÅD, SNTS, Luigi Madonna, Ladida, Lucca, Dominik Gehringer LIVE

Hardtechno stage: PETDuo & O.B.I., Fernanda Martins, Mario Ranieri, Mike Drama, Golpe, Matthew

Alergen stage: Tube & Berger, NUFF & LEKNO, Backnoise, 4 Row, Bravas