TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Andrej Šeban v Prievidzi (online)  Už prebehlo


Dátum: 11. 11. 2020 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Regionálne KC Previdza

Kontakty  Facebook  www.andrejseban.com


Po viacerých zmenách a odkladoch sa fanúšikovia Andreja Šebana dočkali. Tieto správy sú pozitívne v tom pravom slova zmysle - Turné 2020 bude a bude ako nebolo. Presúva sa do online priestoru – streamované naživo priamo z koncertných sál v jednotlivých mestách.

Každý, kto si zakúpi alebo už zakúpil lístok, obdrží v deň koncertu unikátny link, prostredníctvom ktorého bude môcť koncert sledovať online.

Pripravovať trikrát jedno turné je zážitok - učí to pokore a vytrvalosti. Priamy prenos Turné 2020 je spôsob ako spojiť pocit zo šnúry ako ju poznáme, so snahou udržať život aj v kultúrnych stánkoch v slovenských mestách. Tiež je to o ľuďoch, vďaka ktorým sa to môže celé diať. Umelci, technici, zvukári, organizátori, personál v regiónoch a ďalší ľudia, ktorých týmto chceme podporiť a povzbudiť.“ hovorí Tomáš Lukačka, Andrejov manažér.

Mojou snahou je zahrať štyri rozličné koncerty, kde predstavím svoju rizikovú skupinu, ktorej som jediným členom, kapelníkom a na týchto koncertoch aj priamym divákom. Budete počuť skladby z nového albumu vo verziách ´klavír a spev´, čiže v ich východiskových tvaroch, množstvo improvizácií, variácie na ľudové témy a hudbu, o ktorej teraz ani ja netuším, aká bude. Vznikne len v daný moment a len pre vás,“ dodáva Andrej Šeban.