Hľadať akcie

AN EVENING WITH MASOOD BOOMGAARD & SELF-HELP SINGH | Bratislava  V predaji


Začiatok: 07.10.2026 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: V-klub Bratislava

Kontakty  www.citysounds.sk  Facebook


AN EVENING WITH MASOOD BOOMGAARD & SELF-HELP SINGH po prvý raz na Slovensku

7. októbra 2026 sa vo V-klube v Bratislave po prvý raz na Slovensku predstaví juhoafrický komik Masood Boomgaard so svojou populárnou alter ego postavou Self-Help Singh.

An Evening with Masood Boomgaard & Self-Help Singh ponúka dve komediálne polohy v jednom večere. V prvej sa Boomgaard predstaví ako stand-up komik so svojím observačným humorom, príbehmi zo života, cestovania, kultúrnych rozdielov a skúseností z vystupovania po celom svete.

Druhá časť patrí jeho internetovému fenoménu Self-Help Singhovi – presnému opaku klasického motivačného kouča. Namiesto návodov na úspech ponúka suchý humor, absurdnú životnú múdrosť, rezignovaný nadhľad a nemilosrdne presné postrehy o našej posadnutosti produktivitou, šťastím, osobným rastom a snahou stať sa „najlepšou verziou seba samého“.

Boomgaard tak spája klasický stand-up so satirou a paródiou self-help kultúry do jednej two-in-one comedy experience, vďaka ktorej si získal publikum po celom svete aj milióny fanúšikov na sociálnych sieťach.

Predstavenie bude v angličtine. Kapacita je obmedzená.


Dostupné vstupenky

Voľné sedenie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Regular: [Regular]

Regular
Pozn.: Konečná cena vstupeniek sa môže líšiť na základe zvoleného spôsobu doručenia, platby či poplatkov za spracovanie.

  • Ceny vstupeniek sa budú zvyšovať. Vstupenky pre imobilných návštevníkov sú dostupné na objednávku u organizátora na [email protected] v cene: 10 €.