TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Adam Beyer uvádza DRUMCODE WEEKEND Praha  V predaji


Dátum: 14. 02. 2020 22:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: SaSaZu Praha

Účinkujúci: Adam Beyer

Kontakty  FB Event  Instagram Apokalypsa  Facebook Apokalypsa


Popis:

Účinkujúci
ADAM BEYER [SWE]
RAXON [EGP]
VICTOR RUIZ [BRA]
MISA SALACOVA [CZE]

OPEN DOOR je o 22:00.

Legenda elektronickej hudby Adam Beyer ohlasuje v Prahe dve vystúpenia

Doslovné stelesnenie techna a legenda elektronickej hudby. To sú najčastejšie prirovnania, ktoré používajú hudobní publicisti píšuci o švédskom rodákovi Adamovi Beyerovi, ktorý už viac ako dvadsať rokov víkend čo víkend „headlinuje“ tým najprestížnejším festivalom na svete. Legendárny producent a Dj sa do Českej republiky zatiaľ pozrel len na veľké festivaly a výnimočne na halové akcie pre mnoho tisíc návštevníkov. Teraz dorazí prvýkrát do klubového prostredia pražskej SaSaZu s obmedzenou kapacitou. A rovno v nej potvrdzuje dve vystúpenia za sebou. Pre celú tuzemskú elektronickú scénu pôjde o jedinečnú udalosť. Beyer so sebou totiž vezie kolegov z labelu, teda pôjde o label night / weekend, ktorý nikdy v Česku nebol.

"Adam Beyer príde do Prahy v úplnom vrchole svojej kariéry. Zároveň v roku, kedy jeho label Drumcode oslávi štvrťstoročie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hutné basové linky, cit pre atmosféru a osobitý zvuk. Vzhľadom k tomu, že sa predstaví po dlhej dobe v ČR v intímnom prostredí klubu, je počet vstupeniek striktne limitovaný, aby si to ľudia naozaj užili, "láka na koncert promotér Dalin Vajčner. Zaujímavosťou budú podľa neho aj ďalší vystupujúci. Prvý deň pred Beyerom zahrá egyptský Raxon, Brazílčan Victor Ruiz, ktorý kombinuje techno s exotickým housom alebo domáca Míša Salačová. Druhý deň sa potom fanúšikovia môžu tešiť na švédskeho Dj Joela Mulla, jeho talianskeho kolegu Roberta Capuano alebo slovenského zástupcu Dominika Gehringera, ktorý tu vo svojich 17 rokoch odohrá svoj LIVE set.

Adam Beyer sa navyše podľa svojich slov bude snažiť tromfnúť nedávno vypredaný obdobný víkend kolegu Carla Coxa. "Z kuloárov máme informácie o tom, že padajú stávky, ktorá akcia sa vypredá rýchlejšie," dopĺňa s úsmevom promotér a dodáva, že samotný fakt, že svetoznáma noc Drumcode Night mieri do Českej republiky je neskutočný úspech pre celú tuzemskú elektronickú scénu.

Adam Beyer, ktorý je považovaný za lídra takzvanej švédskej techno školy, si počas bohatej kariéry vytvoril nezameniteľný zvuk postavený na tanečnej energii a zároveň nezabúda na aktuálne trendy. Oceňovaný je tiež za vybudovanie vlastného labelu Drumcode. Na ňom s veľkým úspechom vydáva tie najväčšia esá techna. Beyerovo citlivé ucho pre kvalitnú produkciu je doslova vyhlásené.

"Za zmienku stoja aj jeho Drumcode eventy, ktoré sú na scéne brané ako tanečné podujatia s najvyššou kvalitou. Vysoko rešpektovaný je aj Beyerov podcast Drumcode live radio show vysielaný celosvetovo na 40 staniciach. Dosiahol už niekoľko miliónov stiahnutí, "vymenúva ďalšie úspechy Vajčner.


Dostupné vstupenky

Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: 32.0 EUR [Regular] [vypredané]
1   Dospelý: [Regular]

V.I.P. Oprávňuje k vstupu do V.I.P. zóny.

1   Dospelý: [VIP]

Dospelý