TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Adam Beyer uvádza DRUMCODE Praha  V predaji


Dátum: 02. 10. 2020 22:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: SaSaZu Praha

Účinkujúci: Adam Beyer

Kontakty  FB Event  Instagram Apokalypsa  Facebook Apokalypsa


Popis:

Drumcode Night v SaSaZu sa z technických dôvodov presúva na nový termín, a to na 2.10.2020, všetci avízovaní umelci vystúpia v rámci jedného večera!

Áno, z technických dôvodov a celkovej situácii vo svete nie je možné uskutočniť plánovaný víkend legendy elektronickej hudby Adama Beyera, na avízovaný termín 14.2. & 15.2.2020. Nový termín je potvrdený na 2.10.2020, obsadenie aj miesto konania zostáva rovnaké. Vstupenky na pôvodný termín nie je potreba vymieňať, zostávajú v platnosti.

Adam Beyer príde do Prahy v naprostom vrchole svojej kariéry. Zároveň v roku, kedy jeho label Drumcode oslaví štvrťstoročie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hutné basové linky, cit pre atmosféru a osobitý zvuk. Vzhľadom k tomu, že sa predstaví po dlhej dobe v ČR v intímnom prostredí klubu, je počet vstupeniek striktne limitovaný, aby si to ľudia skutočne užili,“ láka na akciu promotér Dalin Vajčner. Zaujímavosti budú podľa neho aj ďalší vystupujúci. Pred Beyerem zahraje egyptský Raxon, Brazilec Victor Ruiz, ktorý kombinuje techno s exotickým housem, fanúšikovia sa môžu tešiť na švédskeho Dj Joela Mulla, jeho talianského kolegu Roberta Capuana alebo domácu rezidentku Apokalypsy, najznámejšej techno akcie česko/slovenska, Misu Salacovou.

ADAM BEYER
Raxon
Victor Ruiz
Joel Mull
Roberto Capuano
Misa Salacova


Dostupné vstupenky

Státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: 32.0 EUR [Regular] [vypredané]
1   Dospelý: [Regular]

V.I.P. Oprávňuje k vstupu do V.I.P. zóny.

1   Dospelý: [VIP]

Dospelý