TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

ZRNÍ  V predaji


Dátum: 09.02.2018 21:00

Miesto: Bombura NKP Brezno

Žánre: Alternative rock (Hudba)

Účinkujúci: Zrní

Kontakty  www.bombura.sk


Popis:

Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinácia elektroniky a pesničkárskej poetiky.

S talentom na melódie, miešaním moderného zvuku, súčasnej elektroniky a pesničkárskej poetiky sú ikonou novátorstva a hľadačstva na českej alternatívnej scéne. Od hrania na ulici sa vďaka talentu a usilovnosti vypracovali na jej pomyselný vrchol. Vzhľadom na štýlovú otvorenosť a inštrumentálnu zrelosť je v ich nezameniteľnej hudbe počuť akordeón aj beatbox, flautu i experimenty s looprom. Kolektívne vytváraná akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými textami sa tak chvíľami ponára aj do muzikantských krajín tanečnej hudby a experimentu. Ich osobitý prejav na pódiu je rovnaký ako ich hudba: autentický, hutný, energický a hypnotický.

Bez kalkulu, kompromisov a veľkého labelu za chrbtom žnú ich dosky ceny a nominácie. Okrem vypredaných klubov a hrania na hlavných pódiách veľkých festivalov sú napríklad majiteľmi ceny Anděl 2012 ta Objav roku.

Pod producentským dohľadom Ondreja Ježka elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoniho natočili Zrní v Španielsku dosku, ktorú si opäť samostatne aj vydali. Piaty rádový album s názvom Jiskřící vyšiel 31. 3. 2017 a už teraz je jasné, že sa bude radiť medzi najzaujímavejšie hudobné počiny tohoto roku.

ZTP/P - cena 3,5 EUR (pre objednávky a viac informácií píšte na info@ticketlive.sk)


Dostupné vstupenky

Statie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny. (Vstupeniek k dispozícii: 50)

 

Celková cena:

Regular
zdieľajte
Twitter Facebook

 


U nás môžete platiť

 

Zostaňte v spojení