TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Whitney Houston Hologram World Tour 2020  V predaji


Dátum: 26. 03. 2020 20:00 (open door 19:00) Pridať do Google kalendára

Miesto: Kongresové centrum Praha

Kontakty  www.iime.co.uk  FB Event  Instagram


Popis:

Whitney Houston sa opäť objaví na pódiu. V Prahe bude vystupovať jej hologram so živou kapelou.

Speváčka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym alebo Marii Callas dalšou umelkyňou, ktorá v podobe hologramu vystúpi v rámci turné po celom svete. Jednou zo zastávok bude 26. marca 2020 aj pražská Kongresová sála. Pre dosiahnutie maximálne autentického koncertného zážitku nebude na javisku chybať hudobný doprovod živej kapely, speváci a tanečníci - všetko obklopené veľkolepou scénou a osvetlením. Na príprave turné spolupracujú správci pozostalosti zosnulej speváčky s firmou BASE Hologram, pre ktorú to bude už štvrtý počin s virtuálnym interpretom.

Hologramová šou nazvaná „Večer s Whitney“ je dielom americkej technologickej spoločnosti BASE Hologram, ktorá provozuje unikátne hologramové koncerty. V minulosti sa tejto spoločnosti podarilo zrealizovať hologramové koncerty Marie Callas či Roy Orbisona a ďalších nesmrtelných legend. Po oficiálnom udelení súhlasu pozostalých a bývalého managementu Whitney Houston prichádza so svojím najnovším koncertom, na ktorom zaznejú všetky zásadné hity Whitney Houston, vrátane Will Always Love You, I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me), How Will I Know, I Have Nothing, The Greatest Love of All alebo Higher Love.

„Whitney Houston bola talentom, ktorý nejde popísať slovami. Presahovali všetky hranice,“ hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ BASE Entertainment a BASE Hologram Brian Becker. „Projektom The Hologram Tour vytvárame nový typ divadelného koncertného zážitku, ktorého cieľom je zachytiť onu mágiu. Zakaždým keď vstúpila na pódium, vydala zo seba obrovské charisma a emócie - to je to, čo sa chystáme priviesť k publiku. Je nám cťou, že môžeme v našom projekte jej odkaz dalej uchovávať,“ dodáva.

„Vieme, že sme sa s BASE rozhodli správne,“ doplňuje Pat Houston, bývalý manažér speváčky a dnes generálny riaditeľ The Estate Whitney E. Houston. „Whitney nie je s námi, ale jej hudba s námi bude žiť navždy,“ uzatvára.

Program a dramaturgia vymímočného večera vznikla pod taktovkou uznávanej choreografky Fatimy Robinson, ktorú preslávili mnohonásobné profesionálne certifikáty aj spolupráca s umelcami ako Rihanna, Kanye West či Mary J Blige. „Som skutočne poctená, že som dostala príležitosť pomôcť vystavať túto show na počesť Whitney. Vždy som si užívala, keď som mohla sledovať túto neskutočnú ženu na javisku a počúvať jej hlas. Som šťastná, že som súčasťou tímu, ktorý chce tento zážitok zrekonštruovať a priniesť tu istú emóciu jej fanúšikom,“ hovorí slávna choreografka.

Hologramová šou Whitney Houston prejde celý svet. Turné začne vo februári 2020 vo Veľkej Británii, ďalej navštívi Belgicko, Holandsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Dánsko, Nórsko alebo Švédsko. Oznámené sú už aj koncerty v Mexiku a USA. 26. marca 2020 unikátna show dorazí aj do Prahy.

Viac o projekte: https://basehologram.com/productions/whitney-houston


Dostupné vstupenky      38.0 EUR        45.0 EUR        57.0 EUR        76.0 EUR  

Na zobrazenie dostupných vstupeniek kliknite na Vami vybraný sektor:

Dospelý

Ukážka The Hologram Tour z produkcie Base Hologram:

Viac o projekte: https://basehologram.com/productions/whitney-houston