TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Slobodná Európa v Žiline  V predaji


Dátum: 17. 12. 2022 19:30 Pridať do Google kalendára

Miesto: Smer Klub 77 - Music Bar Žilina

Účinkujúci: Slobodná Európa

Kontakty  www.slobodnaeuropa.sk  Facebook


Aktuálne turné skupiny Slobodná Európa k ich 33.výročiu bude pokračovať už od 2. decembra. Posledné tohtoročné koncerty zahrajú v mestách, kde tento rok ešte nevystupovali (Piešťany, Trnava, Banská Bystrica, Skalica) a tiež štyri vianočné v Žiline, Bratislave, Košiciach a Prešove: „Po letných festivaloch a samostaných koncertoch sa opäť tešíme do klubov, kde to máme najviac radi.“, skonštatoval spevák Whisky.

Na koncertoch sa ako obvykle môžu fanúšikovia tešiť na všetky overené hity: „Playlist oproti letným koncertom opäť mierne obmeníme, aby to pekne gradovalo a možno vytiahneme opäť aj niečo z nášho archívu čo sme dlho nehrali.“, dodal gitarista Sveťo.

Kapela odštartuje turné v Piešťanoch v Pivovare Žiwell, hneď na druhý deň sa presunie do Trnavy, kde zahrajú prvýkrát v Malom Berlíne. O týždeň budú pokračovať v Banskej Bystrici, kde zahrajú v zrekonštruovanom Robotníckom dome a v sobotu sa po troch rokoch vrátia aj do skalickej Orlovni. Následne odohrajú ešte štyri vianočné koncerty v Žiline, Bratislave, klasicky na Vianoce v Randali a tento dlhý koncertný rok ukončia koncertami v Košiciach a prešovskom Stromoradí.


Cena vstupeniek:

  • predpredaj do 31. 10. 2022 - 12 EUR
  • predpredaj do 30. 11. 2022 - 14 EUR
  • predpredaj od 01. 12. 2022 do dňa koncertu - 16 EUR

Dostupné vstupenky

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Regular]

Dospelý