TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Slobodná Európa / Bratislava TERMÍN V RIEŠENÍ


TERMÍN V RIEŠENÍ Pridať do Google kalendára

Miesto: Majestic Music Club Bratislava

Účinkujúci: Slobodná Európa

Kontakty  www.slobodnaeuropa.sk  Facebook


Vzhľadom na radikálne sa zhoršujúcu pandemickú situáciu sme bohužiaľ nútení koncerty v Bratislave, Prahe a Trenčíne odohrať v náhradných termínoch, ktoré oznámime čoskoro. V prípade, že Vám nový termín nebude vyhovovať bude možné požiadať o vrátenie plnej ceny vstupenky tam, kde ste ju zakúpili. Naozaj nás to mrzí, už sme sa na koncerty veľmi tešili. Buďte zdraví, Slobodná Európa.

Slobodná Európa sa po roku a pol vrátila na koncertné pódiá, aby si uctila pamiatku, nedávno zosnulého zakladateľa kapely Braňa Alexa. Po sérii výnimočných letných open air koncertov pod názvom R.I.P. Braňo Alex Tour sa kapela rozhodla pridať tri jesenné zastávky v Bratislave, Prahe a Trenčíne.

Kapela sa tak ako aj v lete predstaví v novej zostave s Lacom Lučeničom na gitare. Ten sa svojim gitarovým zvukom podieľal na nahrávaní a zvuku albumov Slobodnej Európy už od roku 1992 a basu teraz prenechá novej tvári v kapele, Rasťovi Goremu, ktorý doteraz hrával s legendárnou Davovou Psychózou. Doplní tak rokmi overenú zostavu Whisky, Sveťo Korbeľ a Tuleň.

Prvý z pridaných koncertov odohrajú 20. novembra v domovskom klube MMC - Majestic Music Clube v Bratislave. Miniturné bude pokračovať koncertom v Paláci Akropolis v Prahe 26. novembra a 27. novembra prídu zahrať do Trenčína, ktorý tak uzavrie minikoncertnú jeseň.

Na koncertoch kapela predstaví nový program, v ktorom sa objaví aj niečo zo sólovej tvorby Braňa Alexa.