TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CARL COX Pure Open Air Praha 2021  V predaji


Dátum: 31. 07. 2021 14:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Křižíkova fontána Praha

Účinkujúci: Carl Cox, Eric Powell (UK), DJ Lucca (CZ), Subgate, Misa Salacova, Nuff & Lekno

Kontakty  www.carlcox.com  Facebook Carl Cox  FB Event


Pure Open air CARL COX se přesouvá na 31.7.2021

Z důvodu aktuálních vládních nařízení o zákazu pořádání hromadných akcí Vás bohužel musíme informovat o neuskutečnění Open Airu Carla Coxe v termínu 1.8.2020. Nemusíte být ale smutní, jelikož s Carlem máme nadstandartní vztahy, máme pro Vás rovnou nový potvrzený termín a to 31.7.2021!

LEGENDÁRNY CARL COX SA CHYSTÁ DOBYŤ KŘIŽÍKOVU FONTÁNU

Keď najväčšia ikona svetovej hudobnej scény Carl Cox naposledy vystúpil v Česku, bez problémov vypredal hokejovú halu a krátko potom dve prémiové párty v SaSaZu. Teraz sa jeden z nejobľúbenejších Dj na svete chystá v Prahe pokoriť ďalšie miesto. V sobotu 1. augusta 2020 zahrá na Křížíkovej fontáne. Jeho značka PURE, ktorá vyhrala najlepšiu udalosť leta 2017 na Ibize, dorazí taktiež do Českej republiky, priamo do centra Prahy v polovici leta. Na hlavnom Fountain Open Air stage pred Coxom vystúpi napríklad duo z Ibizy Nuff & Lekno, Misa Salacova, Subgate, Lucca alebo verný parťák Carla Coxa, Eric Powell.

Carl Cox ani po viac ako tridsiatich rokoch za mixážnym pultom nestráca elán a stále vie do svojich setov vložit unikátny náboj a energiu. Jeho koncept PURE, s ktorým žne ovácie po celom svete, sa zameriava na oslavu techna a house music a samotný Dj dbá i na to, aby bol sprevádzaný geniálnym zvukom," vraví promotér eventu Dalin Vajčner a láká tiež na ďalšie vychytávky Pure Open Air festivalu, ktorý spestrí holografická show, 3D projekcia, multimediálna show a pyrotechnika.

Carl Cox už roky obohacuje scénu o vychytané groovy projekty, ktoré zákonite roztancujú každého, kto sa len prejde okolo tanečného parketu. A inak tomu nebude ani v Prahe. Slávny Dj, ktorý pôvodne pochádza z Barbadosu, sa na hudobnej scéne začal objavovať v 80. rokoch. V roku 1986 sa presťahoval do Brightonu, kde hrával v miestnych kluboch. Preslávil se o dva roky neskôr, kedy ako vôbec prvý Dj zapojil do setu tretí gramofón. Vyslúžil si tak prezývku „Troj-gramofónový mág".

Jeho energia sa čoskoro stala povestnou. V roku 1997 bol vyhlásený víťazom prvého ročníka ankety svetový Dj roku časopisu Dj Mag a od tej doby sa neustále drží v prvej desiatke či tesne za ňou," dodáva osobná kamarátka Djka Lucca.


Dostupné vstupenky

Nečíslované státie Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [Tretia vlna]

V.I.P. Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [V.I.P.]

V.I.P. GOLD Opravňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

1   Dospelý: [V.I.P. GOLD]

Dospelý

Výhody VIP

 • VIP servis v podobe vlastného baru vrátane fruits & farty crackers
 • vlastná slnečná terasa s priamym výhľadom na hlavnú stage
 • súkromné WC
 • samostatný vchod

Výhody VIP GOLD

 • zdarma neobmedzená konzumácia ALKO / NEALKO nápojov
 • samostatný vchod
 • vlastná slnečná terasa s priamym výhľadom na hlavnú stage a posedením
 • zdarma šatňa a opakované vyzdvihnutie odložených vecí
 • súkromné WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • apokalypsa store so zľavou 20 %
 • možnosť navštevovať taktiež VIP priestor, kde sú tieto výhody:
  • VIP servis v podobe vlastného baru vrátane fruits & party crackers
  • vlastná slnečná terasa s priamym výhľadom na hlavnú stage

 

Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny miesta konania v prípade nepriaznivej zmene počasia, pri ktorom nebude možné festival technicky zrealizovať, do vnútorných priestorov (kryté haly Výstaviska).