TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Limp Bizkit & Static-X, Bratislava momentálne nedostupné


Dátum: 03. 08. 2020 18:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: EUROVIA Aréna

Účinkujúci: Limp Bizkit, Static-X

Kontakty  www.limpbizkit.com


Popis:

(English version below...)

Koncert Limp Bizkit sa odkladá na rok 2021

Vzhľadom na súčasnú situáciu spôsobenú pandémiou koronavírusu a aktuálne platné epidemiologické opatrenia sa koncert LIMP BIZKIT v pôvodne plánovanom termíne (3. august 2020) neuskutoční. Organizátori koncertu od začiatku vzniknutej situácie intenzívne komunikujú s manažmentom kapely a snažia sa o to, aby sa koncert uskutočnil v náhradnom termíne a fanúšikovia tak neprišli o tento koncertný zážitok. Veríme, že nový termín Vám budeme môcť čoskoro oznámiť. Už zakúpené vstupenky zatiaľ zostávajú v platnosti. V prípade, že po oznámení nového termínu Vám tento termín nebude vyhovovať, vstupenky bude možné vrátiť. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

The Limp Bizkit concert has been postponed to 2021

Due to the current situation with the coronavirus pandemic and the current valid epidemiological measures, the LIMP BIZKIT concert will not take place on the originally planned date (August 3, 2020). The organizers of the concert have been intensively communicating with the band's management since the beginning of this situation and are trying to ensure that the concert will take place on an alternative date so that the fans do not lose the vowing experience. We hope to announce the new date soon. Original tickets for this event remain valid, for this time. In a case, this date does not suit you after the announcement, there will be a possibility to return the tickets. In case of further questions, feel free to contact us via e-mail address info@ticketlive.sk.

Na prelome milénia podľahla celá generácia nu-metalovému šialenstvu, ktoré mala na svedomí americká skupina Limp Bizkit. Kapela predala vyše 40 miliónov albumov a bola nominovaná na cenu Grammy. Minuloročný koncert v Seredi bol absolútne vypredaný a preto sa rozhodli na Slovensko vrátiť už 3. augusta 2020!

Spevák Fred Durst slovenským fanúšikom odkazuje: “Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!”.  

Limp Bizkit oslávili nedávno 25. výročie od založenia. Floridská kapela má na konte 6 albumov a jej skladby ako “Rollin’”, “My way”, či cover verzia skladby od The Who “Behind Blue Eyes” patria ku kultovým megahitom.

Kapela pracuje posledné roky na svojom 7. albume s názvom “Stampede of the Disco Elephants”. Prvý singel z nového albumu “Ready to Go” vydala kapela už v roku 2013 a hosťoval na ňom Lil Wayne. V decembri toho istého roku zverejnili videoklip ku ďalšiemu singlu “Lightz” a poslednou novinkou bola skladba “Endless Slaughter”, ktorú vydali len na kazetách a hrávali naživo počas koncertov. Návštevníci bratislavského koncertu sa môžu tešiť na novinky aj overené klasiky.

Limp Bizkit si so sebou do Bratislavy prinesie špeciálneho hosťa, amerických Static X. Ich skladby poznajú určite všetci hráči videohier Need for Speed, v ktorej boli súčasťou známeho soundtracku. Skupina sa dostala do pozornosti aj s ich debutovým albumom "Wisconsin Death Trip", ktorý získal v roku 2001 platinový status. Static-X často sami seba označujú ako "evil-disco". Túto kombináciu kapiel môžete zažiť len na bratislavskom koncerte 3. 8. 2020.