TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Lenka Dusilová a BAROMANTIKA  V predaji


Začiatok: 29.09.2018 19:00
Koniec: 29.09.2018 23:55

Miesto: Synagóga Brezno

Žánre: Pop (Hudba) , Pop (Top Akcie) , Pop rock (Hudba) , Pop rock (Top Akcie) , Alternative rock (Hudba) , Alternative rock (Top Akcie)

Kontakty  www.lenkad.com


Popis:

V súčasnej dobe Lenkina tvorba súvisí s kapelou Baromantika, ktorá jej poskytuje priestor ku kreatívnej autorskej spolupráci. Uchvacuje kritikov i široké publikum. Baromantika je pražská indie-pop kapela založená Lenkou Dusilovou a Beatou Hlavenkovou, Viliamom Bérešom, Patrickom Karpetinskim a Martinom Novákom.

Supergroup autorských osobností tak hovorí vlastným hudebným jazykom, ktorý sa pohybuje vo vrelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Vášeň a impulzívnosť Lenky, ktorá často v ponore do piesne akoby nevníma okolitý svet, jedinečne vyvažuje sofistikovaná, často kolektívne utváraná hudba. Do osobného pesníčkarstva vstupuje elektronika, tribálne beaty, skúsenosť jazzových hráčov, prvky súčasnej kompozície i dubstepu.

Kapela vydala svoje rovnomenné album Baromantika v roku 2011 a strhla sa lavína skvelých recenzií a vypredaných koncertov. Predalo sa viac než 7000 albumov. V roku 2013 vydala kapela DVD/CD Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - Live at Café v lese v spolupráci s VICE Czech Rep. a Supraphonom. V septembri 2014 kapela vydala spoluautorské album Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - V hodině smrti, za ktoré získala nominácie na Ceny Anděl v dvoch kategóriách: speváčka roku a album roku.

 ZTP - Zľava 50 % 

Zloženie:

  • Lenka Dusilová - spev, akustická gitara, loops
  • Beata Hlavenková – klávesové nástroje, vokály
  • Viliam Béreš – klávesové nástroje, samply, kotle, vokály
  • Patrick Karpentski - elektrická a basová gitara, vokály
  • Martin Novák – bicie, samply, vokály


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zony

 

Celková cena:

Cena na mieste: Dospelý 14.0 EUR


Dospelý
zdieľajte
Twitter Facebook

 


U nás môžete platiť

 

Zostaňte v spojení