TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

GORAN BREGOVIĆ  K vráteniu peňazí

Vstupenky na túto akciu vám budú refundované na rovnakom predajnom mieste, kde ste ich zakúpili. Vstupenky uhradené kartou či prevodom vám budú refundované automaticky. Pokiaľ bude vypísaný náhradný termín udalosti, zostávajú zakúpené vstupenky v platnosti.


Dátum: 19. 07. 2019 20:00

Miesto: Amfiteáter Košice

Účinkujúci: Goran Bregović

Kontakty  Facebook  www.goranbregovic.rs


Popis:

Vážení zákazníci,

s poľutovaním Vám oznamujeme, že sme práve od organizátora tejto udalosti obdržali informáciu o tom, že sa event GORAN BREGOVIĆ bohužiaľ neuskutoční

Určite Vás teraz zaujíma postup vrátenia peňazí, máme pre Vás pripravené nasledujúce riešenie.

V prípade, že ste vstupenky zakúpili: 

  • na predajnom mieste - cena vstupeniek na túto akciu Vám bude refundovaná na rovnakom predajnom mieste, kde ste ich zakúpili - peniaze na Vás na predajni čakajú už teraz :)
  • platobnou kartou či prevodom - cena vstupeniek Vám bude AUTOMATICKY refundovaná späť na číslo účtu či kartu, odkiaľ nám platba prišla  

Ďakujeme a veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu,

Váš TicketLIVE

 
Svetovo uznávaný skladateľ a "kráľ balkánskej hudby" Goran Bregović a jeho Wedding and Funeral Band zavítajú po prvýkrát do Košíc a odohrajú skladby z aktuálneho albumu Three Letters From Sarajevo a množstvo svetoznámych piesní ako napríklad Kalashnikov, Gas Gas či Mesecina.
 
"Bregović uviedol na svetovú scénu balkánske dychovky, za čo mu partí veľká vďaka. Jeho nový album Tri listy zo Sarajeva prináša silný humanistický podtext, nech je akokoľvek vyvažovaný obvyklou tanečnou bujarosťou. Bregović ho venoval rodnému mestu Sarajevu. Mestu, ktoré počas vojny v Juhoslávii zažilo krvavé bombardovanie prevažne vlastnými krajanmi. 

Bregović dobre vie, čo ľuďom ponúknuť: jeho svojbytná a poslucháčsky ústretová verzia balkánsko-rómskej popmusic dotiahnutá na búrlivo tanečných koncertoch početným Wedding and Funeral Bandom ho preto stále radí medzi vysoko žiadaných hudobníkov," napísal v recenzii na album zaradený v kategórii world music český hudobný publicista Jiří Moravčík. 

zdieľajte
Twitter Facebook