TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2022 PŘEDPRODEJ UKONČEN


Dátum: 30. 09. 2022 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: ZONER Bobyhall Brno

Účinkujúci: Worakls, Misa Salacova, Subgate, Madelaine

Kontakty  Událost FB


Oznamujeme nový termín pro Worakls Orchestra v Brně

30. 09. 2022 je datum, které bylo v rámci celého turné francouzského geniálního umělce právě potvrzeno pro brněnské Bobycentrum.

A budeme mít pro Vás také další překvapení a to v podobě dalšího francouzského umělce ze stejné stáje, jako je Worakls. Více informací přineseme později.

Francúzsky elektronický mág Worakls privezie do Brna živý orchester!

Dokonalé spojenie grandiózného zvuku živého orchestru a tepavej tanečnej elektroniky. To je aktuálny projekt francúzskeho virtuóza ukrývajúceho sa pod pseudonymom Worakls. Svoju debutovú nahrávku Orchestra vydal pred niekoľkými mesiacmi a na tanečnej scéne sa okamžite stal jedným z najskloňovanejších mien. Teraz jeho show, ktorá získala skvelé ohlasy nielen medzi fanúšikmi, ale i svetovými top producentami, dorazí do Brna. V piatok 30. septembra 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavným menom špeciálnej edície akcie Citadela v brnenskej Zoner Bobyhall. Vstupenky na akciu sú v predpredaji v sieti TicketLIVE.

Na akcii ďalej vystúpi Misa Salacova, Nuff, Subgate či Madelaine.

„Teší nás, že pozvanie prijal práve geniálny francúzsky producent Worakls, ktorý so sebou privezie celý symfonický orchester. Skladby ako Porto, Salzburg, Bleu alebo By the Brook či Caprice tak ľudia budú počuť naživo a spôsobom, ktorý im vyrazí dych,“ dodáva.