TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CIBULA FEST 2021  V predaji


Dátum: 15. - 17. 7. 2021 Pridať do Google kalendára

Miesto: Letisko Holíč

Účinkujúci: Čechomor, Kollárovci, Mirai, Helenine oči, Vašo Patejdl, Fleret

Kontakty  www.cibulafest.eu


Nový termín konania: 15. - 17. 7. 2021
Pôvodný termín konania: 16. 7. - 18. 7. 2020

Štartovacia cena pre verných fanúšikov 30€ (limitovaná edícia 500ks)

Milí Cibuláci, partneri a fanúšikovia dobrej zábavy,

dlho sme čakali a dúfali, že celosvetová pandémia COVID-19 neohrozí letné festivaly, na ktoré sa tak všetci celý rok tešíme. Pandémia je síce na ústupe, no  z nariadenia vlády stále trvá zákaz konania hromadných kultúrnych podujatí a štátne inštitúcie a krízový štáb aktuálne nedokáže odpovedať na otázku, či budú povolené hromadné akcie a letné festivaly nad  1.000 návštevníkov.

Čas krízovej situácie verejných kultúrnych podujatí je vymedzený obdobím od 10. marca 2020 do 31. decembra 2020, vrátane času trvania samotnej mimoriadnej situácie, núdzového stavu alebo výnimočného stavu vyhláseného v súvislosti s ochorením COVID-19. Je totiž zrejmé, že samotné ukončenie zákazu konaní hromadných kultúrnych podujatí umožní len pomalý nábeh. 

Nakoľko také veľké podujatie s veľkou návštevnosťou potrebuje väčšie organizačné, produkčné a technické prípravy, nemôžeme si dovoliť dlhšie čakať a sme nútení, tak ako aj ostatné české i slovenské festivaly, ktoré sa konajú v júni a v júli, XII. ročník Cibula festu presunúť na rok 2021 na nový termín 15. – 17. 7. 2021. Je nám to nesmierne ľúto, že sa v lete nestretneme na letisku v Holíči v takom hojnom počte a neužijeme si veľkú šou a perfektnú zábavu ako po minulé roky. Pracovali sme na tomto ročníku 2020, naplno hneď po skončení festivalu 2019 a vyvinuli veľké úsilie, aby bol program na takej úrovni ako v roku 2019, o čom ste nás sami presvedčili vašimi pozitívnymi reakciami, za čo vám ešte raz ďakujeme.

Je to smutné, ale pristupujeme k tomu zodpovedne a predovšetkým si vážime vaše zdravie. Na druhej strane pre vás máme i potešujúcu správu. Už od začiatku apríla sme zahájili rokovania s účinkujúcimi a v tejto chvíli už môžeme potvrdiť, že sa nám spoločne s agentúrami a zástupcami umelcov podarilo pre budúci rok zložiť identický program ako mal byť tento rok. Takže sa v roku 2021 môžete tešiť na KOLLÁROVCOV, DESMOD, MIRAJ, ČECHOMOR, FLERET, VAŠA PATEJDLA, HORKÝŽE SLÍŽE, TUBLATANKU, CITRON, HELENINE OČI, SLNIEČKO, MARPO & TROUBLE GANG a ďalšie prekvapenia, ktoré vás určite potešia.

V rámci presunutia ročníku 2020 na 2021 s pôvodným programov zostávajú zakúpené vstupenky v platnosti. To znamená možnosť využiť už zakúpenú vstupenku na vstup na rovnaké podujatie uskutočnené v náhradnom termíne za tú istú cenu na všetky tri dni podujatia. Vstupenky bude možné aj vrátiť s predĺženou lehotou do 31.3. 2021, podľa novely zákona ministerstva kultúry. O spôsobe, ako bude vracanie peňazí prebiehať vás budeme včas informovať. Ak ste našimi vernými návštevníkmi, odporúčame si ponechať zakúpené vstupenky, pretože vzhľadom na vyššie predpokladané produkčné náklady spojené s bezpečnostnými a hygienickými opatreniami sa jej cena na rok 2021, bude podľa očakávaných nariadení s najväčšou pravdepodobnosťou v opätovnom predaji zvyšovať. Pre vás tak nevzniknú dodatočné náklady a budete vlastníci takpovediac akciových vstupeniek.  Zároveň tak podporíte svoj obľúbený hudobný festival a pomáhate mu prežiť neľahké časy.  

VIP vstupenka trojdenná – 99 EUR

Vstupenka VIP obsahuje:                                                                                       

 • Parkovanie u VIP brány zdarma,
 • Vstupe bez čakania cez VIP bránu,
 • Splachovacie NONSTOP udržiavané WC,
 • Pohyb vo VIP zóne s prechodom do areálu vedľa hlavného stage,
 • Vo VIP stane budú alkoholické nápoje, nealko nápoje /pivo/kofola/káva/,
 • Všetky alkoholické a nealkoholické nápoje budú spoplatnené za výhodnejšie ceny ako  v areály festivalu v pohodlí a bez čakania v radách,    
 • Občerstvenie formou bufetových stolov dva krát denne ZDARMA.

Žiadame držiteľov VIP vstupeniek o nahlásenie min. 10 dní pred festivalom na info@cibulafest.sk

Deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup Zdarma. 

 • Pre deti od 6 do 12 rokov platí 50 % zľava na mieste z aktuálnej ceny na mieste. (v prípade vyžiadania, je treba predložiť doklad o veku dieťaťa – zdravotný preukaz)

ZŤP Cena na mieste:

 • jednodenná vstupenka 25 €,
 • trojdenná vstupenka 35 €,
 • ZŤP S Zľava na mieste 50 % z aktuálnej ceny na mieste, sprievodca platí plnú výšku,  
 • ZŤP S vozičkár sprievodca má nárok na zľavu 50 % z aktuálnej ceny na mieste,
 • Vstup do areálu festivalu je povolený iba s platným preukazom ZŤP-S, v ktorom sa definuje, že osoba potrebuje mať so sebou sprievodcu,
 • Vstup je povolený len v sprievode uvedenej osoby, samostatný vstup pre sprievodcov nie je možný,
 • ZŤP vstupenky sa v predpredaji nedajú zakúpiť, len na mieste.


Dostupné vstupenky

Regular (Trojdňová vstupenka)

1   Dospelý: [Regular]

VIP PASS (VIP trojdňová vstupenka)

1   V.I.P.: [VIP PASS]

Dospelý
V.I.P.