TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

CHINASKI TOUR 2021 - Třebíč ZRUŠENO


Dátum: 27. 02. 2021 20:00 (open door 18:30) Pridať do Google kalendára

Miesto: Zimní stadion města Třebíče - KHNP Arena

Kontakty  www.chinaski.cz  Facebook  Instagram


Popis:

Ohledně postupu vracení vstupného budete informováni, případně sledujte naše webové stránky, kam budeme informace průběžně doplňovat.

Ahoj chuligáni! Už vás nebudeme ďalej napínať. Nikto z nás nevie, aká bude situácia na jeseň – a chceme veriť tomu, že už len lepšia – napriek tomu sme sa nakoniec rozhodli, že nechceme za pár mesiacov kohokoľvek ohrozovať pobytom v uzavretých halách s tisíckami ďalších ľudí okolo. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli presunúť naše jesenné turné k albumu 11 až na jar 2021.“ Nový termín je teda 27. 02. 2021. Lístky zostávajú v platnosti!

Jedna z najpopulárnejších českých kapiel Chinaski vydáva jedenáste radové album a vyráža za fanúšikmi do hál po celej zemi. Pôjde o jediné exkluzívne koncerty v roku 2021 k novému albumu. Očakávaná nahrávka, ktorú hudobníci okolo speváka Michala Malátneho natočili prvý raz v novej zostave, dostala symbolický názov 11. Album je v digitálnej podobe automaticky súčasťou každej zakúpenej vstupenky! A navyše Chinaski na to nebudú sami, pozvali si aj skvelú slovenskú kapelu IMT Smile, s ktorou je spája dlhoročné priateľstvo a tiež niekoľko spoločných piesní, takže sa tešte na tri hodiny tej najlepšej muziky!

Meet & Greet:

 

  • vstupenka na koncert (na sedenie na Tribúne Meet&Greet
  • stretnutie s kapelou Chinaski na 20 minút
  • súkromný mini koncert pred hlavným koncertom v zákulisí plus darček od kapely
  • obmedzená kapacita na každý koncert 20 kusov
  • prednostné odbavenie

Chinaski svoju pozíciu jednej z najúspešnejších českých kapiel potvrdí v roku 2021 na halovom turné, pri ktorom vyráža do OstravyOlomoucaBrna, TřebíčeČeských BudějovicPardubicJičínaLiberca a Prahy (18. 3. 2021 a 19. 3. 2021). 

Napriek tomu, že Chinaski tento rok oslávia štvrťstoročie od koncertného krstu prvého albumu a počas natáčania desiatich radových nahrávok vyskúšali snáď všetky možné štúdia a producentov, tak ako tentokrát, zatiaľ nikdy nepracovali. „Väčšina pesničiek vznikla po koncerte v šatni. Len tak na akustických gitarách, z čistej radosti, že sme spolu. Má teda kapelového a večierkového ducha. Myslím, že je to naše najsilnejšie album a mám z neho veľkú radosť. No a s novou doskou je na čase, aby sme sa za vami vydali do veľkých hál. A nebudeme na to sami, vystúpi s nami aj skvelá slovenský kapela IMT Smile.“ hovorí spevák Michal Malátný.