TicketLIVE - Naživo je to najlepšie

Erich „Boboš“ Procházka & Marek Wolf: Banská Štiavnica  Už prebehlo

Erich „Boboš“ Procházka & Marek Wolf: Banská Štiavnica

Dátum: 18. 05. 2019 20:00 Pridať do Google kalendára

Miesto: Art Cafe Banská Štiavnica

Účinkujúci: Erich Boboš Procházka & Marek Wolf

Kontakty  www.artcafe.sk  Udalosť FB  Facebook


Popis:

BLUESOVÝ VEČER V ART CAFE!

Jeden z jarných večerov bude 18. mája 2019 opäť v Arte patriť blues.

Najznámejší slovenský hráč na ústnu harmoniku Erich „Boboš“ Procházka a talentovaný gitarista Marek Wolf nie sú pre našich divákov neznámi.

Dlhoročná koncertná spolupráca hudobníkov priniesla ovocie v podobe niekoľkých spoločných albumov. DIVERSION, vydali v zime 2012 pod vydavateľstvom East West Promotion. INVERSION (East West Promotion, 2014) na základe hlasovania fanúšikov vyhral titul „bluesový album roka 2014“ v Slovenskej bluesovej ankete na medzinárodne uznávanom portáli Bluesmusic.sk. V máji 2015 (Indies Happy Trails) v Českej republike vyšiel koncertný album LIVE a 20. septembra 2016 (opäť u Indies Happy Trails) tretí štúdiový album CONVERSION, na ktorom duo metódami radikálnej dekompozície a opätovnej syntézy vtlačilo do ôsmich skladieb svoju nezameniteľnú pečať temných riffov, sugestívnych melódií a atmosférických plôch.

Dvojica vyhrala titul "bluesový album roka 2016" v Slovenskej bluesovej ankete portálu Bluesmusic.sk a bola zaradená do rebríčka najlepších albumov roku 2016 podľa hudobného časopisu Nový populár. V januári 2017 Slovenská bluesová spoločnosť udelila duu Erich Boboš Procházka a Marek Wolf titul "Bluesman roka 2016". Najvyššie priečky bluesových rebríčkov si udržali aj v roku 2018: www.bluesmusic.sk/slovak-blues-top-2019-vysledky